Říjen patří již tradičně designu, a to nejen u nás v redakci. Designem a módou žije celá Praha díky festivalu Designblok, jehož jubilejní 25. ročník můžete do neděle 8. 10. navštívit ve Veletržním paláci, Uměleckoprůmyslovém museu a v Královských zahradách Pražského hradu. A protože je Dolce Vita jedním z jeho hlavních mediálních partnerů, najdete uvnitř aktuálního vydání spoustu článků, jež k němu odkazují. Navštívili jsme za vás v předstihu výstavu Cosmos Designblok, Jakub Berdych Karpelis s námi otevřeně hovořil o své tvorbě, podívali jsme se pod ruce Cindy Kutíkové a v neposlední řadě představujeme slovinského architekta a designéra Sašu Mächtiga, který mimo jiné navrhl legendární stánek K67. V něm si Dolce Vita otevřela pop-up trafiku, kde si můžete během Designbloku zakoupit předplatné časopisu i říjnové vydání.

Roční předplatné časopisu Dolce Vita + designový dárek dle výběru

Objednejte si roční předplatné časopisu Dolce Vita za 990 Kč a získejte stolní lampičku v hodnotě 1 490 Kč nebo vonnou svíčku za 1090 Kč.

Talapma je ikona českého designu. Ručně vyráběná lampička Drupol č. 21616 od designéra Josefa Hůrky, která se v 60. letech stala nedílnou součástí mnoha domácností, uchvátí svou jednoduchostí, přímočarostí a krásou bruselského stylu. Chybět by neměla ani u vás doma. K dispozici je v šesti barevných variantách. Více info na talampa.cz.

Vonné svíčky Meadows spojují to nejlepší z českého řemesla s kapkou francouzského šarmu. Jsou vyráběny ručně z přírodního sójového vosku a uchovávány v originálním, ručně foukaném skleněném flakonu. Malé umělecké dílo, jež skrze svou vůni vypráví příběh. Parfemace ve variantě Mystic Cashmere nebo Black Madonna. Více info na meadows.cz.

Objednejte si předplatné.

Sdílejte na
Related posts