Na jižním svahu pod pražským parkem Ladronka v současnosti vzniká rezidenční projekt Císařská vinice, který nese přídomek Grand Cru Living. Jak toto slovní spojení napovídá, jedná se o unikátní areál, jehož koncept je stejně kvalitní jako to nejlepší francouzské víno. Propojuje totiž bohaté zkušenosti developerské společnosti JRD, stavitelskou vizi úspěšné kanceláře Podlipný Sladký architekti, designový přístup k interiérům od novátorského studia Olgoj Chorchoj a moderní pojetí zahradní architektury od známého atelieru Flera.

Vysoká kvalita života 

Císařská vinice představuje luxusní obytný komplex jemně zasazující prémiové byty, řadové domy a solitérní vily do krajinářsky upraveného přírodního prostředí. Nové byty na Praze 5 jsou dostupné v dispozicích od intimních 1+kk přes pro páry ideální 2+kk a rodinné 3+kk až po velkorysé 4+kk. Všechny bytové jednotky nabízejí prostorné obývací místnosti přirozeně propojené s kuchyněmi, a jsou velmi pěkně funkčně vyřešeny. Interiéry a standard vnitřního vybavení totiž zpracoval designér Michal Froněk, jeden ze zakladatelů Olgoj Chorchoj. 

Jedinečné byty na Císařce vynikají výjimečnými standardy, výbornou dopravní dostupností a inspirativním souzněním s přírodou. Velkoformátová francouzská okna orientovaná na jih nechávají do vnitřních prostor vzniknout příjemné množství přirozeného světla. Budoucí rezidenti luxusních bytů na Praze 5 se budou moci kochat výhledy do přilehlé zahrady, kterou projektoval Ferdinand Leffler, zakladatel uznávaného ateliéru Flera. A v dáli se jim bude otevírat pohled na uklidňující zeleň rozlehlého přírodního parku Košíře-Motol. 

Desatero zdravého bydlení

Projekt Císařská vinice byl navržen v souladu s desaterem zdravého bydlení společnosti JRD. Tento koncept zahrnuje dostatek zdravého vzduchu, kvalitní systém osvětlení a celkové vhodné klima v interiérech. Ty jsou mimo jiné chlazeny ze stropů, což zejména v letních měsících obyvatelům poskytuje nebývalý komfort. Byty zaplňuje přirozené světlo a zároveň poskytují tiché vnitřní prostředí. Při výstavbě jsou používány výhradně zdravé materiály. Tyto prvky společně podporují duševní rovnováhu budoucích obyvatel a poskytují jim dostatek místa pro příjemné trávení volného času. 

Za ekologický přístup akcentující také zdraví majitelů či nájemníků získal rezidenční areál Císařská vinice certifikace společnosti Saint-Gobain za jednotlivé pilíře zdravého bydlení. Designové byty v atraktivní lokalitě Císařky nadchnou všechny, které oslovuje moderní architektura, nápadité řešení interiéru, nadčasovost a celková dlouhodobá udržitelnost. 

Více informací najdete na cisarskavinice.cz

Sdílejte na
Related posts