Zbrusu nové prostory designérského dua Miroslavy Trokšiarové a Matúše Opálky v Opletalově ulici jsou živým vzorníkem barev a materiálů.

Za konceptem kreativního studia Patio16 stojí dvojice designérů Miroslava Trokšiarová a Matúš Opálka. Kromě navrhování interiérů fungují také jako showroom materiálů, bytových doplňků a nábytku. Exkluzivně zastupují značky, jako je francouzská Argile, která vyrábí ekologické barvy, nebo Concrete LCDA, jež se specializuje na ultratenké a lehké velkoformátové betonové panely. Osahat si” “tu můžete také ohnivzdorné, antibakteriální a recyklovatelné dýhy od Ober Surfaces či produkty dánských designérských společností NORR11 a 101 Copenhagen i světla Beem.

Studio pravidelně poskytuje prostor hostujícím umělcům a designérům, naposledy zde dlouhodoběji působil designér Aleš Boem se svým projektem nového konceptu obchodu s 3D tiskem Boem Store, aktuálně tu své obrazy vystavuje Lukáš Musil.

V „knihovně“ materiálů jsou vystaveny mimo jiné vázy od 101 Copenhagen a produkty od Boem Store, kolem stolu stojí židle od Aleše Boema (pro Meyto), nad ním visí svítidlo zn. Beem.

Kolekce francouzských ekologických barev Argile.

Stolky Rinato od Matúše Opálky upcyklují mramorové desky.

V prvním patře se ukrývá studio.

Vstup do vnitrobloku aktuálně zdobí sochy od Lukáše Musila.

Showroom Patio16 najdete na adrese Opletalova 30, Praha 1. Více informací hledejte na patio16.cz.

Sdílejte na
Related posts