Rebelské šperky Cartier Clash [Un]limited

redakce | Móda, Šperky | 03/09/2021

Francouzský šperkařský dům uvádí capsule kolekci opulentních prstenů, náušnic, náhrdelníků a náramků, jež vznikly kombinací 18karátového bílého zlata s diamanty, onyxy a ametysty. Tváří limitované kolekce a novou ambasadorkou domu Cartier je herečka Lilly Collins.

Kolekce zkoumá možnosti šperkařského řemesla pomocí neotřelého přístupu k použití diamantů, onyxu a ametystů. Stěžejním prvkem exkluzivní kolekce Clash [Un]Limited v limitované edici jsou ostny – výrazné, špičaté a objemné. Radikální šperky v bílé a černé barvě prostupují fialové odstíny ametystu. Ozdoby do saka, prsteny přes dva prsty, vrstvené prsteny, šperky do uší, klipsy do uší nebo podél něj, či oboustranné náramky a náhrdelníky kolekce Clash [Un]Limited měni zažitá pravidla nošení šperků.

Tváří capsule kolekce a novou ambasadorkou domu Cartier se stává herečka a producentka Lily Collins. „Být součástí rodiny Cartier pro mě znamená připojit se ke komunitě jedinečných nonkonformistů, kteří projevují velkou sílu charakteru. Cartier znamená Paříž. Je to určité zosobnění elegance a francouzské rafinovanosti, které šperky kolekce Clash [Un]Limited a kabelka Double C de Cartier propojují s klasickou extravagancí,“ říká ke spolupráci s Cartier Lily Collins. Collins se také aktivně angažuje v různých neziskových organizacích, je ambasadorkou každoročního charitativního gala večera organizace GO Campaign, která získává finanční prostředky na pomoc sirotkům a ohroženým dětem nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě.

Náhrdelník se skládá z více než 8 000 diamantů a více než 200 onyxových clous carrés.
Ústředním kouskem kolekce je prsten vkládající se mezi prsty, obklopený magnetizujícími diamanty. Provokativní kužel z onyxu je osazený diamanty po jeho obvodu či je dostupný v celodiamantovém pavé.

Více informací o kolekci najdete na cartier.com

Foto | archiv značky
Le Grill

Aktuální číslo

Předplatné