MOLO Lipno Resort je exkluzivní areál vznikající přímo na břehu lipenské přehrady, který navrhla pražská pobočka uznávaného studia Chapman Taylor. Architektonicky jedinečně pojatý koncept propojuje soukromé rezidenční apartmány, výjimečný hotel s pětihvězdičkový službami a inovativní krajinářské prvky. Představuje tak ideální druhý domov uprostřed přírody, jenž v každém ročním období nabízí pestrou paletu sportovních aktivit i klidnou lokalitu pro odpočinek, a zároveň zajišťuje veškeré zázemí a špičkový servis na jednom místě. Jak ukazuje aktuální situace, nákup vlastního bydlení mimo město je velmi prozřetelným rozhodnutím a vlastně i vhodně uloženou investicí.

Pětihvězdičkové zázemí v přírodě

Z velkoformátových oken a moderních teras či balkonů se obyvatelé MOLO Lipno Resort budou kochat dechberoucími výhledy na vodní hladinu Lipna a na šumavské kopce pokryté jehličnatými lesy. Bytové jednotky ve velikosti od intimně útulných 1+kk po opravdu velkorysé 5+kk chytře využívají prostorové dispozice a přirozeně nechávají proniknout okolní krajinu do interiéru. V sousedství ležící pětihvězdičkový hotel bude residentům zabezpečovat plynulý chod jejich (nejen) víkendového útočiště. 

Přímo ve vznikajícím areálu se bude nacházet například prémiová restaurace, vinotéka pečlivě sestavená zkušeným someliérem, příjemná kavárna s prvotřídní kávou, luxusní nákupní promenáda, profesionální půjčovna sportovního vybavení nebo hřiště pro plážový volejbal. Unikátní 150 metrů dlouhé molo nad hladinou Lipna bude obyvatele lákat k úžasným procházkám při západu slunce a na posezení v panoramatické restauraci.

Akcent na detail, kvalitu a výjimečnost

Nové byty na Lipně vynikají důrazem na detail, protože právě jednotlivé maličkosti vytváří harmonicky fungující celek, umocňují komfort a dokonalý požitek. K bezstarostně strávenému času v krásné šumavské přírodě přispívají i takové drobnosti jako pohodlné parkování. Vjezdy do garáží proto mají bezkontaktní elektronický vstupní systém, příjezdové rampy jsou speciálně projektované pro nízké podvozky sportovních aut, parkovací stání nabízejí dostatek prostoru pro velká SUV nebo limuzíny. Pro zajištění maximálního soukromí obyvatel vede výtah z podzemních garáží přímo do jednotlivých nadzemních podlaží. 

Cílem ojedinělého projektu MOLO Lipno Resort je zabezpečení veškerých potřeb a splnění všech přání budoucích rezidentů, a to na té nejvyšší úrovni. Protože okolí přehradní nádrže Lipno přímo vybízí k aktivnímu odpočinku, poskytují luxusní apartmány dostatek místa pro uložení sportovního vybavení v prostorných sklepech a speciálních kójích. Jezerní stezka, která prochází okolo nových bytů, a dále vede krásnou přírodní scenérií na břehu Lipna, je oblíbenou cyklistickou destinací. V promyšlené infrastruktuře, kterou prémiový resort nabízí, proto nechybí nabíjecí stanice pro elektrokola. A po sportovním výkonu je příjemná relaxace ve vlastní infrasauně či finské sauně, kterou mají některé designové apartmány zahrnutou ve standardu. Čtyři roční období na Lipně nabízí aktivní sportování a příjemný relaxační zážitek.

Sdílejte na
Related posts