CHANEL každý rok instaluje sezónní butik v Saint-Tropez v domě La Mistaturee. Kolekce jaro-léto 2019 COCO BEACH de CHANEL přináší oblečení, doplňky, šperky a parfémy, které jsou vystaveny od 5. dubna do října 2019.

Instalace spojuje klasický interiérový design s nejmodernějším nábytkem. Podlaha je dlážděná béžovým travertinem a provází každý návštěvníkův krok v prostorách butiku. Nekonečnost a jednotnost je navíc podpořena starožitnými zrcadly, připomínající sokly na horolezecké stěně. Velké černé koberce kontrastují se světlem zvenčí a zároveň s béžovou podlahou.

Návštěvník nejdříve vstoupí do lobby, kde jsou vystaveny brýle a parfémy. Následující místnost je vybavena dvěma řadami velkých kovových rámů. Některé rámy nesou mobilní oboustranné panely, opatřené z jedné strany diamantovým prošíváním a ze strany druhé zrcadlem. Dále v místnosti stojí elegantní figuríny s kolekcí pro jaro-léto 2019, která je inspirovaná mořem a pláží.

Ve třetí části butiku jsou doplňky, tašky, kabelky a boty, které jsou vystavené v masivních skříních. Skříně jsou z půlky průhledné, a tak každého lákají k nahlédnutí a prozkoumání každého kousku. Pokud vás nakupování unaví, můžete si odpočinout na dlouhé modré semišové pohovce. Z otomanu je krásně vidět na hodinky ve výklencích, včetně modelu J12 a BOY.FRIEND, nebo šperky z kolekce COCO CRUSH.

Poslední součástí La Mistromee je zahrada, útočiště klidu. Nesmí chybět bazén, který je obklopen černými a bílými koberci, stolečky a pohodlnými židlemi. Exteriéry domu jsou natřené vrstvou tlusté modré omítky, připomínající středomořské léto. Venku je instalovaná šatna, která ukazuje další kousky z kolekce COCO BEACH de CHANEL: plavky, espadrily a slaměné klobouky.

Sdílejte na
Related posts