Čínské architektonické studio Wutopia Lab představilo dva speciální domy pro „ni“ a pro „něj“. Dvě velké malované instalace vznikly v rámci festivalu architektury a urbanismu ve městě Šen-čen. Budovy, jeden v barvě růžové a druhý v barvě modré, ukazují, jak je v Číně vnímána maskulinita, ženskost a gender obecně. Záměrem studia bylo upozornit na gender rozdíly, avšak projekt byl některými kritizován, že rozdíly spíše ještě prohlubuje pomocí stereotypů (růžová je pro dívky, modrá je pro chlapce).
Her House
Budova NO. 4 má podle autorů reprezentovat ženskou energii, jejich jemnost a citlivost. Na fasádu se využila pouze jedna barva, a to růžová. Nepravidelná okna vytváří dojem, že dům žije. Architekti z dveří udělali další velká okna a tím celý objekt otevřeli směrem na náměstí. Patio je pokryto, na rozdíl od modro-zeleného domu, růžovou solí. Různorodé místnosti uvnitř nabídnou vše, co ženy potřebují, například salónek na čaj o páté. V interiérech se opakuje polokruhový motiv, podporující ženskost, který se objevuje na klikách a dveřích.
His House
Interiéry budovy NO. 5 jsou laděny do modré a zelené, protože modrá má být symbolem přežití a konkurence. Všechny odstíny jsou inspirovány paletou francouzského malíře Henriho Matisse. Pánové by zde našli dohromady tři pokoje se společnou toaletou. Je tam například místnost, kde ze stropu visí slanina, což by měl být pro muže nejdůležitější exponát. Meditační místnost má podlahu z bílé soli. V hlavní místnosti jsou pivní rybníky a stěny zdobeny prázdnými lahvemi od piva. Uvnitř pokojů se opakuje symbol trojúhelníku, například na klikách a klíčních dírkách. Tento geometrický motiv má posilovat mužný charakter.