Zajistěte si pravidelnou dávku inspirace na celý rok a my vám jako dárek pošleme bestseller od americké beauty ikony, značky Kiehl’s.

Objevte Kiehl’s novinku se stejnou hydratační silou jako Ultra Facial Cream – novou Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask, masku využitelnou na více způsobů, která pomáhá obnovit a stabilizovat kožní bariériu, díky eliminaci ztráty hydratace během noci.

Globální vědecká ředitelka společnosti Kiehl’s, Dr. Nancy Ilaya, PhD., vysvětluje: „Pokožka může v noci zaznamenat až o 93 % větší ztrátu vody. Je to proto, že když naše tělo spí, kůže má tendenci produkovat méně kožního mazu, který je potřebný k udržení dostatečné hydratace, a proto dochází k větší transepidermální ztrátě vody, za což označujeme ztrátu vody právě kůží. Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask byla speciálně navržena tak, aby pomohla minimalizovat noční ztrátu hydratace tím, že zaplaví pokožku výživnou hydratací. Složení Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask pomáhá udržovat přiměřenou hydrataci pokožky přes noc a zároveň pomáhá zlepšit její hebkost, jemnost a zdravý vzhled pleti až do rána.” Nová balzámovo-olejová textura masky obsahuje 10,5 % rostlinného skvalanu a charakteristickou Ultra Facial složku, ledovcový glykoprotein, který pomáhá udržet hydrataci hluboko v pleti. Napomáhá tak snižovat viditelnou suchost a dokáže hydratovat pokožku až na 3 dny díky jednomu použití.

Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask, v novém obalu ze 100 % recyklovaných plastů a může být aplikována řadou způsobů, aby co nejlépe vyhovovala každému typu pleti. Pro hloubkovou hydrataci a posílení kožní bariéry lze masku použít na celý obličej jako celonoční kúru, lze ji také ale aplikovat i na specifické problémové oblasti, které mají tendenci se více vysušovat, například tváře. Lze také aplikovat jako rychlou pomoc na 15 minut nebo může být využita jako odličovač s krémovou texturou k jemnému odstranění make-upu.

Ingredience pro pevnost kožní bariéry

Kožní bariéra je vnější vrstvou pokožky, která pomáhá zadržovat hydrataci a bránit se proti vnějším vlivům, jako je třeba znečištění vlivem okolního prostředí. Pokud je kožní bariéra neporušená, udržuje hydrataci pokožky, její pružnost a celkově zdravý vzhled. Narušená kožní bariéra má oslabenou ochrannou funkci a nedokáže dostatečně udržet hydrataci a zdraví pokožky. To může vést k vysušení, mdlosti a nadměrné citlivosti pokožky. Ještě více se o kožní bariéře můžete dozvědět zde.

Skvalan rostlinného původu

Přirozený lipid pro naši pokožku, který pomáhá posilovat kožní bariéru a udržovat hydrataci pro hebkou a jemnou pleť. Mnohem více o této oblíbené ingredienci naleznete zde.

Ledovcový glykoprotein

Tento plně obnovitelný, přirozeně získávaný protein, často popisovaný jako vodní magnet, se dokáže přizpůsobit vlivům extrémního prostředí. V naší masce pomáhá absorbovat vodu do pokožky a optimalizovat úroveň hydratace pleti.

Více se o pleťové péči dozvíte na www.kiehls.cz & www.kiehls.sk.

Sdílejte na
Related posts