Se spotřebiči Gaggenau budete i doma vařit jako v luxusní restauraci.

Tradice z roku 1683

Historie německé značky Gaggenau se začala psát roku 1683, kdy markrabě Ludvík Vilém I. Bádenský zřídil ve městě Gaggenau ve Schwarzwaldu první kovodělnou výrobu. Počátek nové éry přinesl značce Gaggenau v roce 1956 Georg von Blanquet, jenž se pyšnil vášní pro vaření a začal zde realizovat svou vlastní vizi – vyrábět na míru navržené kuchyně vybavené důmyslnými, avšak snadno obsluhovatelnými spotřebiči. Učinil tak první krok k tomu, aby se značka Gaggenau stala lídrem na trhu domácích spotřebičů. Za celou svoji historii stálo Gaggenau u zrodu řady revolučních produktů a objevů, jež napomáhaly revoluci kuchyňských spotřebičů až do dnešní podoby. Jako první uvedlo na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití.

Kuchyně se spotřebiči Gaggenau

Profesionální vybavení do vaší kuchyně

Vývoj spotřebičů Gaggenau probíhá v úzké spolupráci se špičkovými kuchaři a sommeliéry, což umožňuje využívat profesionální funkce i v domácím prostředí. Se spotřebiči Gaggenau budete i doma vařit jako v luxusní restauraci. Například vakuovací zásuvku a parní troubu lze připojit na vodu i odpad. Pomocí metody vaření sous-vide v ní připravíte dokonale šťavnaté steaky, chutnou zeleninu přesně na skus nebo perfektně krémová vejce, a to ve vakuu a při nízké teplotě. Po vaření se trouba promění v myčku a sama se dokonale vyčistí. Nejen trouby, ale i ostatní spotřebiče Gaggenau je možné díky technologii Home Connect kontrolovat a ovládat z mobilního telefonu nebo tabletu. V aplikaci najdete také spoustu praktických tipů, návodů a doporučení na míru danému spotřebiči. 

šéfkuchař Marc Haeberlin

Investice na celý život

Nadčasový design spotřebičů Gaggenau je promyšlen do posledního detailu. Samozřejmostí je výběr špičkových materiálů, které dokáží udržet svou kvalitu i estetickou hodnotu: nerezová ocel, hliník, měď, litina, smalt a sklo. Pečlivě se zohledňuje i to, jak bude spotřebič vypadat v kontextu celé místnosti. Zdá se, že právě tento faktor je v současnosti důležitější, než kdy předtím. Z kuchyně se totiž stává nejen sociální, ale také architektonický střed domácnosti. Proto se Gaggenau snaží přetvořit spotřebiče ve svébytné a velkorysé designové objekty. Důkazem je například ikonická 90cm široká trouba, která se těší oblibě už více než 30 let.

Parní trouby Gaggenau

Prohlédněte si možnosti varných desek Vario na videu. Více informací najdete na gaggenau.cz.Sdílejte na
Related posts