K oslavě dekády pražského beauty concept storu Ingredients vznikla tajemná a zároveň provokativní vůně z dílny francouzské značky Maison Crivelli

Patrik Florián | Kosmetika | 22/06/2022

Jakub Kopčák a Lukáš Loskot vybudovali v Praze chrám výjimečných olfaktorických prožitků, který u nás nemá obdoby. Letos v červenci tomu bude přesně deset let, co beauty concept store Ingredients přivítal první zákazníky a nabídl jim luxusní přírodní kosmetiku, experimentální interiérové vůně a parfémy kultovních světových značek jako Byredo, Diptyque, Kilian, Le Labo, Cire Trudon a řady dalších.

Pozvání k oslavě jubilea přijal také eklektický Francouz Thibaud Crivelli, zakladatel eponymního parfémového domu, který pro butik nechal namíchat intenzivní unisex parfém Ingredients 07/2012. „Do vůně se můžete zamilovat, i když její složení zůstává neznámé,“ tvrdí autoři, již se rozhodli formuli utajit. Po čem voní dekáda úspěšného podnikání, se tak musíte přesvědčit sami.

Parfém Ingredients 07/2012 (Extrait de Parfum 50 ml za 5 600 Kč) bude v prodeji od července exkluzivně v kamenné prodejně Ingredients a online na ingredients-store.com.

Foto | Hana Knížová
Le Grill

Aktuální číslo

Předplatné