Neumíte si představit odchod z domu bez sluchátek v uších a poslechu vaší oblíbené hudby či podcastu? Toužíte po prvotřídním zvukovém zážitku, který vás dokáže přenést na koncert oblíbené kapely, grandiózní párty na Ibize, nebo přímo do děje nového filmového trháku z kin? Pak jsou pro vás Huawei FreeBuds Pro 2 tou správnou volbou! Kromě povedeného designu a vylepšeného systému pro aktivní potlačení hluku je jejich velkou přednostní především výjimečná kvalita zvuku, ať už posloucháte perfektní výšky Celine Dion, nebo varhanní dílo od Bacha.

Bohaté detaily výšek i hlubokých basů 

Sluchátkajsou v dnešní době každodenním společníkem většiny z nás. Ať už jdeme běhat, do práce, či si užíváme pohodu doma, sluchátka máme vždy při ruce. Posloucháme skrze ně hudbu, podcasty, pouštíme si filmy, videa, nebo s nimi telefonujeme s kamarády či rodinou. Nejdůležitějším parametrem je tedy kvalitní zvuk. Ať už posloucháme cokoliv, chceme, aby byl zvuk křišťálově čistý a vše znělo co nejskutečněji. Od výšek až po dunění basových rytmů. Huawei FreeBuds Pro 2 jsou proto vybavena jedinečným zvukovým systémem Hi-Res Dual Sound systém, který perfektně koordinuje dva měniče a zajišťuje tak jejich souhru pro prvotřídní zvukový výkon. 

Zažijte to na vlastní kůži! 

Ať už jste fanoušek klasiky, Guns N’ Roses nebo je Vám bližší spíše nějaký mainstream, Huawei FreeBuds Pro 2 vám poskytnou nezapomenutelný zážitek při jakémkoli typu hudby.  Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro 2 jsou chytrá, nabízejí přizpůsobení v reálném čase a vynikající zvukový zážitek. Kromě toho, díky vylepšenému potlačení hluku se třemi mikrofóny v každém sluchátku, Inteligent Dynamic ANC 2.0, dokáží přesně identifikovat vnější prostředí a zvolit režim potlačení šumu. Technologie Triple Adaptive EQ dokáže automaticky vyladit zvuk dle struktury vašeho zvukovodu, polohy při nošení a úrovně hlasitosti okolního prostředí, čímž zajišťuje zvuk na míru vaším uším. Díky těmto technologiím budete vtáhnuti do děje, ať už posloucháte oblíbenou muziku, uklidňující hudbu, nebo koukáte na děsivý horor. 

S Huawei FreeBuds Pro 2 zažijete vše na vlastní kůži! Buďte jako bojovník MMA Atilla Végh a nechte se unést kvalitním zvukem až do kina na nový film. Poznáte, jaký žánr filmu Attila právě sleduje?Nebo se raději chcete stát bubeníkem vaší oblíbené kapely, podobně jako akrobatický pilot Martin Šonka v našem videu? Dokonalý zážitek pro každého

Ať už používáte sluchátka při hovorech v práci, na poslech hudby nebo sledování filmů, rozhodně vás nezklamou. Kromě toho jsou i skvělým designovým kouskem a díky praktickému pouzdru je budete mít vždy po ruce. Jednotlivé barevné varianty jistě uspokojí jedinečný styl každého, ať už se jedná o mrazivo chladnou Silver Blue s reflexním efektem, Silver Frost s kovovým leskem a ostřejším vzhledem, nebo elegantní verzi Ceramic White. Všechny barevné varianty seženete na e-shopu Huawei

Sdílejte na
Related posts