Philips TV představuje nové modely televizorů z řady OLED+. Díky spolupráci se zvukovými experty Bowers & Wilkins přináší Philips OLED+ 986 a OLED+ 936 ještě vyšší kvalitu zvuku a posouvají limity prémiových televizorů. O tom svědčí i prestižní cena EISA Home Theater TV 2021–2022, kterou OLED+ 936 získal.

Nové televizory přinášejí ještě lepší obrazovou kvalitu díky nejnovějším obrazovkám OLED a inteligentnímu procesoru páté generace – P5 AI. Užijete si přesnější barvy, lepší ostrost, přirozené odstíny pleti a lepší kontrast. A to i díky světelnému senzoru Ambient Intelligence, který zajistí dokonalý kontrast za každého osvětlení a HDR10+ Adaptive, který automaticky optimalizuje úroveň jasu, aby se zvýšila úroveň detailů na základě jednotlivých scén.

Dva prémiové modely nabízí to nejlepší ve výjimečném evropském designu z autentických materiálů. Prim tak hraje sklo, kov a látka Kvadrat, dálkové ovládání je příjemné na dotek díky udržitelné kůži Muirhead. Model OLED+ 936 lze postavit na desku stolu, obě novinky pak lze podle potřeby uchytit na zeď, a proto skvěle padnou do jakéhokoli interiéru.

Pohlcující zážitek ze sledování ještě více umocní i čtyřstranný systém Ambilight, který filmové dění i videohry přenese na stěny místnosti. Milovníci her si užijí nepřekonatelný hráčský zážitek díky funkci Fast Motion Clarity, která poskytuje jemný, ale ultra realistický a plynulý přechod z obrazu na obraz se zvýšenou ostrostí.

Televizory OLED+ 936 a OLED+ 986 mají tu vůbec nejvyšší kvalitu zvuku, která je v současné době k dispozici. Zásluhu na tom mají zcela přepracované a vylepšené skříně reproduktorů Bowers & Wilkins.

Pro efektivnější přenos audia obsahují oba modely vylepšený Dolby Multistream a HDMI eARC a model OLED+ 986 kromě technologie Tweeter-on-Top obsahuje i kuželové reproduktory Bowers & Wilkins Continuum.

OLED+ 936 bude od září k dispozici jako 48″, 55″ a 65″ model. Televizor OLED+ 986 o velikosti 65″ bude dostupný od října 2021.

Nová sluchátka Philips Fidelio

Philips Sound přichází s novými prémiovými sluchátky Philips Fidelio T1. True Wireless sluchátka zaručují díky potlačení okolního hluku vynikající a detailní zvuk, ať už jste v jakkoli rušném prostředí. Sluchátka nabízejí přirozeně znějící střední polohy, hluboké a přesné basy a celkově dokonalý zážitek z poslechu bohatého na detaily. Navíc mají celkem šest mikrofonů. Dva z nich se v každém sluchátku starají o maximální potlačení okolního hluku a třetí mikrofon je speciálně určený pro telefonní hovory.

Sluchátka se ovládají klepnutím prstem – pro přehrávání, přeskakování a pozastavování skladeb. Funkce Push-to-Talk také umožňuje hlasovou handsfree asistenci pomocí Google Assistant. Výdrž baterie totiž umožňuje 9 hodin nepřetržitého přehrávání s aktivovanou funkcí ANC a dalších 25 hodin přehrávání prostřednictvím nabíjecího pouzdra. Bez zapnutého ANC jde dokonce o 12 hodin plus 32 hodin díky pouzdru. Plné nabití sluchátek trvá dvě hodiny, ale už 15 minut nabíjení přinese další hodinu přehrávání navíc.

Vybrat si můžete mezi černým a stříbrným provedením s ušními kryty sluchátek s černou nebo bronzovou vložkou z udržitelné kůže značky Muirhead.

Sdílejte na
Related posts