Řada Philips Fidelio se rozrostla o dva nové soundbary přinášející pokročilé možnosti, jak si u televize maximálně užít prvotřídní zvuk. Soundbary Philips Fidelio B95 B97 se snadno obsluhují mobilní aplikací Philips a díky provedení v kovu a kůži dokonale splynou s vaším interiérem.

Pod názvem Soundbar Philips Fidelio B97 se ukrývá elegantní štíhlý audiosystém, který se jako jeden z prvních produktů Philips Sound pyšní certifikací IMAX Enhanced přinášející prémiový zážitek z IMAX kin do domácnosti. Součástí soundbaru jsou dva oddělitelné bezdrátové reproduktory Surround-on-demand. Ty lze umístit bezprostředně vedle soundbaru nebo odděleně kamkoli v místnosti, abyste se mohli nechat unášet plastickým zvukem přicházejícím ze všech stran.

Důmyslný systém technologií se umí sám přizpůsobit poloze odpojitelných reproduktorů, takže ať už se rozhodnete samostatné reproduktory využít jakkoli, soundbar B97 i díky speciálním měničům Dolby Atmos Elevation pokaždé spolehlivě zajistí pohlcující zvukou produkci filmů. Soundbar navíc obsahuje výškové reproduktory směrované do různých stran a také speciální 8palcový basový reproduktor. Bohatý zvuk pořadů a filmů vás proto obemkne hlubokými basy, a to až do opravdu nízké frekvence 35 Hz.

Nový soundbar Philips Fidelio B95 svým designem a kvalitou materiálů na pohled prozradí, že i on patří do prémiové řady Fidelio. I bez odnímatelných reproduktorů dodá každé televizi průzračný a pohlcující zvuk díky chytrému systému zvukových měničů, které obsahují i dvě jednotky Dolby Atmos Elevation.

Oba modely se intuitivně ovládají, a to pomocí mobilní aplikace Philips nebo přímo hlasem s Asistentem Google a Amazon Alexa. K televizoru soundbary jednoduše připojíte s využitím dvou konektorů nebo bezdrátově přes Bluetooth či Apple AirPlay. Soundbary jsou kompatibilní i s bezdrátovým systémem Philips Home a technologií Play-Fi. Doma si tak můžete vytvořit dokonale synchronizovaný systém zvuku mezi vaší Philips televizí a Fidelio soundbary a užívat si poslech hudby či filmu v každé místnosti.

Více informací najdete na stránkách philips.cz.

Sdílejte na
Related posts