Skvělý letní drink by měl být studený, lahodný a také snadný na přípravu. Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie.  

Malfy spojuje nejlepší lokální suroviny s jedinečným rodinným receptem. Prémiový gin vzniká využitím speciální techniky destilace pro získání výrazné chuti. V kombinaci lokálních, ryze italských surovin jalovce z Toskánska, na pobřeží pěstované citrony, krvavé pomeranče nebo růžové grapefruity ze Sicílie, to vše propojené s nejčistší alpskou pramenitou vodu a vůní čerstvě utržených plodů. Žádné místo nevystihuje ducha Itálie tak jako Amalfské pobřeží. V této elegantní enklávě plyne život jiným tempem. Tu pravou chuť Itálie si prostřednictvím ginů Malfy můžete vychutnat i v Česku. Když popíjíte sklenici Malfy s tonikem a ledem, cítíte se jako na dovolené ve Středomoří, ať už jste kdekoliv.

MALFY GIN LIMONE
Citrusy jsou s Itálií a její kulturou neodmyslitelně spjaté. V oblasti Amalfského pobřeží a Sicílie jsou pěstovány ty nejchutnější citrony, které ginu Malfy dodávají šťavnatou a svěží chuť. Citronová kůra je destilovaná s toskánským jalovcem a doplněná o další botanicals, jako jsou anýz, koriandr, lékořice či skořice. Malfy con Limone se skvěle hodí k italské bruschettě s riccotovým pyré, rajčaty a bazalkou. Krásně vynikne v kombinaci Gin & Tonic, kde mu nejlépe sluší klasický tonik s plátky citronu. Malfy Gin Limone Gin & Tonic: Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Con Limone, dolijte 120 ml toniku a ozdobte plátkem citronu.

MALFY GIN ARANCIA
Italské pomeranče v kombinaci s vybranými zralými sicilskými krvavými pomeranči se mísí s nejlepšími rostlinnými ingrediencemi a ručně sbíraným jalovcem. Výsledkem je gin s nádhernou živou chutí. Pomerančový gin Malfy se vyznačuje sytě oranžovou barvou a výrazným aroma. Voní po pomerančových květech s podtónem jalovce. Malfy con Arancia s tonikem by měl zdobit plátek pomeranče, tento drink můžete také doplnit o trochu čerstvé pomerančové nebo mandarinkové šťávy.

MALFY GIN ROSA
Elegantní kombinace sicilských růžových grapefruitů a rebarbory, které dominují také ve vůni, jsou doplněné jemnými rostlinnými ingrediencemi včetně ručně sbíraného jalovce. Tento gin má intenzivní a osvěžující chuť. Lze ho kombinovat jak s tonikem, tak grapefruitovým džusem nebo růžovou limonádou, oživené plátkem grepu nebo snítkou rozmarýnu. Malfy Gin Rosa Gin&Tonic: Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml Malfy Gin Rosa, dolijte tonikem (120 ml) a ozdobte plátkem růžového grapefruitu.

Klasický suchý GIN MALFY ORIGINALE
Nejlepší rostlinné složky, ručně sbíraný jalovec a citronová kůra z na slunci vyzrálých citronů ze Sicílie se mísí s piemontskou vodou, koriandrem a pěti tajnými bylinami, které jsou sbírány na vrcholu hory Monviso, aby vytvořily autentickou chuť určenou pro opravdové znalce ginů vysoké kvality. Malfy Gin Originale Gin & Tonic: Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Con Limone, dolijte tonikem a ozdobte plátkem citronu.

Cena všech variant ginů Malfy je 670 Kč za 0,7 l. K dostání ve vybraných obchodech, barech, restauracích a e-shopech, prestigeselection.cz.

Sdílejte na
Related posts